Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Spełnione marzenie
PostZamieszczono: 13 maja 2011, 13:36
Offline

Rejestracja: 16 gru 2010, 16:11
Posty: 101
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Pielgrzymowice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Dni na nartach: 0
Właśnie spełniłem jedno z moich marzeń-ligowy mecz Premiership Arsenal x Liverpool :D
zajeb... sprawa




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Spełnione marzenie
PostZamieszczono: 13 maja 2011, 14:32
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:42
Posty: 493
Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy
Piękna sprawa,wielki stadion pełen ludzi to robi wrażenie, mój największy to Austria - Polska w Wiedniu, 55 tys. mocno dopingujących - jest wrazenie i emocje nawet przy kiepskim meczu jakim był ten, na którym byłem. Dla mnie z tym bez porównania jest np Formuła 1 gdzie emocje są kompletnie rozmydlone i nie ma takiej atmosfery jak na wielkim meczu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Spełnione marzenie
PostZamieszczono: 13 maja 2011, 15:52
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Cieszymy się Jacek z Tobą, tak dalej pełniaj swoje marzenia pod jednym warunkiem że będziesz się chwalił nimi! ;)




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Spełnione marzenie
PostZamieszczono: 16 maja 2011, 12:59
Offline

Rejestracja: 16 gru 2010, 16:11
Posty: 101
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Pielgrzymowice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Dni na nartach: 0
w nawiązaniu do tego co się dzieje w Polsce w kwestii kiboli,w Angli na meczach jest pod tym wzg KOSMOS.
W Londynie równoczesnie odbywały się 3 mecze, 2 pucharowe (min Manchester United z Manchester City)oraz ligowy Arsenal x Liverpool, nie licząc rozgrywek niższych lig. Normalna ilosc policji, bez angażowania służb anty, kibice MU i MC Rsenalu i Liverpolu mimo braku wzajemnej sympati ida razem na mecz, jadą tym samym metrem czy pociągiem-owszem pokazują sobie wzajemnie wyprostowane srodkowe palce i wykrzykują hasła z dużą ilością słaowa "fuck" ale, zeby brac sie za bary czy lac po ryjach-zapomnij.
Tam jest to czego u nas brakuje - świadomośc nieuchronności kary !
Przed stadionem Emirates gdzie na mecz weszło 60 tysiecy ludzi ! było 3 !!! policjantów na koniach




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Spełnione marzenie
PostZamieszczono: 16 maja 2011, 13:30
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:42
Posty: 493
Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy
Nasi za granicą też grzecznie i ładnie potrafią się zachowywać. W Wiedniu przed meczem z Austrią w ramach Euro przewalały sie tłumy rodaków, nie widziałem choćby śladu bydła czy chamówy, powiedziałbym, że nasi tam mogli być przykładem zachowania kibiców. Cały dzionek przed meczem przesiedziałem na placu podoatedrą ( Św. Stefana), Polaków dziesiątki tysięcy, głównie zabawa i śpiewy. Kumpel spotkał swoich kolegów z miejscowości swego pochodzenia, kiboli co to na mecze jeżdżą od lat, na wygląd to jakby on ich nie znał to ja bym do nich nie podchodził :mrgreen: :twisted: , siedliśmy dużą grupa pod katedrą, słonko, piwko z puszki, jakieś gadki, lekkie śpiewy, sielanka, kończy mi się piwko, zgniatam puszke a tu podchodzi do mnie jeden koleś o karku grubości niepospolitej, pochyla się z reklamówką i mówi - tu wrzucamy śmieci. Gdy później jakiś rodak nieopatrznie przechodząc opodal wyrzucił puszkę na ulicę to chłopaki go grzecznie "poprosiły" i bez szemrania podniósł, wrzucił do naszej reklamówki i przeprosił :mrgreen: Powiem, że byłem zbudowany postawą naszych wtedy i to nie idzie mi o grupkę jakąś ale o całokształt. No i nigdsyu nie zapomnę kilkutysięcznego tłumu w białoczerwonych barwach zajmującego cały plac i skacząc śpiewającego :
"Tańczymy labada,labada,labada, tańczymy labada,małego walczyka"
Czy też całego metro śpiewającego "Deszcze niespokojne" czy "Małego rycerza" :mrgreen:
Jeśli sie mogliśmy czegos wstydzić to tylko gry piłkarzy ale to już inna bajka :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Spełnione marzenie
PostZamieszczono: 16 maja 2011, 15:38
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Tak wtedy serce rośnie przy takich kibicach, sam oglądałem mecz i klimat na trybunach.... poezja a na murawie.. :roll: :cry:




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Spełnione marzenie
PostZamieszczono: 16 maja 2011, 16:56
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 17:15
Posty: 564
Obrazki: 16
Lokalizacja: krk
Podziękował : 218 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
Raceman pisze:
oglądałem mecz i klimat na trybunach.... poezja a na murawie.. :roll: :cry:

Dlatego u Nas tak powszechne jest Kibicowanie, która nierzadko nie pozwala dostrzec tego co dzieje się na murawie :lol: .




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group