Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Volkl Racetiger Sl czy Sc?
PostZamieszczono: 28 lut 2019, 1:29
Offline

Rejestracja: 28 lut 2019, 0:55
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Cześć,
Jestem nowy na forum. Wzrost 187, waga 95, wiek 27, średnio zaawansowany.
W tym roku postanowiłem wrócić na stok po kilkuletniej przerwie. Wypozyczylem narty na stoku ( atomic vantage jakis starszy model) i zabrałem sie za jazde. odziwo szlo gladko i przyjemnie bez większego wysilku i wywrotek. Prędkości tez ok w granicach 70 kmh a stok raczej łagodny. Postanowilem więc że zakupie uzywki i wroce do regularnej jazdy. Trafily sie w b.dobrym stanie HEAD REBELS WC ISPEED 175cm z 2013 r więc kupiłem. Później wyjazd na Tatrzańska Łomnice i test nart. Okazalo sie ze pomimo stylu jazdy szybko dlugimi skretami narta mi nie lezy. Wymaga duzo wysilku do dynamicznej jazdy a wolniej chyba jeszcze trudniej ja prowadzic, choc ciezko by sie ta narta nie rozpedzila :lol: Po kilku wyjazdach idzie mi już zdecydowanie lepiej ale mimo wszystko to chyba nie dla mnie deski.
Lubie szybko dynamiczna jazde ale chyba w granicach zabawy a nie walki o kazdy skręt. Sprawny jestem, bo na codzien jestem czynnym zawodnikiem sportow walki.
W związku z sytuacją szukam czegoś co bedzie podobnie szybkie i dynamiczne ale lżejsze w prowadzeniu. Gdzie będę mógł wykonac szybki cięty skręt ale i w średnim da radę. Gdzie bede mogl plyynniej i szybciej reagować na to co dzieje się do okola.Mysle nad Volkl Racetiger Sl lub Sc nie starsze niz 2017. Teraz pytanie co lepiej i jakie sa ich roznice? W przyszłym tyg będę miał możliwość wybrania jednej pary desek i przetestowania. W co celowac?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Volkl Racetiger Sl czy Sc?
PostZamieszczono: 28 lut 2019, 21:28
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Ja polecam jak już Lusti CWR 81.
https://www.top-narty.pl/cwr-81.htm
Info u mnie . Pozdro




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group