Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Przechowywanie nart.

Raceman

12

7449

04 gru 2014, 16:49

szybki233 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Ostrzałka do nart

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3 ]

michalk

30

11679

04 gru 2015, 15:02

milwis Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Trwałość nart.

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

filipski

29

8415

20 cze 2014, 14:50

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Ostrzenie nart

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3 ]

staszek

37

5531

07 lut 2011, 21:34

boogie Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. SMAROWANIE nart i snowbordów

Raceman

2

1169

28 lis 2010, 22:45

Lolek Wyświetl najnowszy post

 





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 28 lut 2012, 13:22
Offline

Rejestracja: 28 lut 2012, 13:20
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Witam, byłem dzisiaj u tego fachury którego wszyscy się podniecają na forach i że jest specem od "nietypowych" spraw. Sam "spec" chyba pozjadał wszystkie rozumy bo przy wejściu do jego warsztatu jest wywieszka typu " proszę czekać aż ktoś otworzy ponieważ to klienci są dla mnie a nie ja dla klientów". Przyszedłem z prostym naprawieniem wiązań do snowbladów, I wielki zawodowiec z listą "nietypowych" napraw na stronie internetowej i gigabajtami zdjęć ze szkoleń serwisowych i znanych osób stwierdził swoim cynicznym i lalusiowatym głosikiem że nie będzie tego naprawiał i nie umie. Z to na pradoty naprawili mi bez zbędnego gadania od ręki i za śmiesznie niską cene. panie Gontar-ski, zmień dilera.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 28 lut 2012, 14:27
Offline

Rejestracja: 25 lis 2010, 22:42
Posty: 493
Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy
Widzę Gątarski musiał Ciebie nieźle zdenerwować skoro po forach wszelakich wystawiasz mu laurkę. Gość jest mocno wkurzający i też miałem z nim kiedyś spinkę na Skionline gdzie napisałem zdanie, że szkoda do niego jeździć bo coś tam nietypowego nie zrobi, na to odezwał się Pan serwisant z pretensjami więc musiałem opisać moje z nim kontakty jako wieloletniego i już byłego klienta. Nie chce mi się rozpisywać ale generalnie żadne szkolenie nie nadrabia braków z zakresu dobrego wychowania i wyczuci, nikomu już go nie polecę bo kilku znajomych, których tam kiedyś posłałem nabijali się później ze mnie, że im taki super adres podałem.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 29 lut 2012, 6:58
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2010, 16:45
Posty: 4063
Obrazki: 4
Lokalizacja: Pawłowice
Podziękował : 857 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy
Imię: Marcin
Dni na nartach: 1
Panowie piętnujmy "złe" w każdym tego słowa znaczeniu, dziękuję za posty.




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 12 lip 2012, 20:41
Offline

Rejestracja: 11 lip 2012, 14:10
Posty: 62
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Raceman pisze:
Panowie piętnujmy "złe" w każdym tego słowa znaczeniu, dziękuję za posty.


A co to w tym konkretnie przypadku znaczy złe?
Pisanie kryjąc się pod nickiem o osobie znanej z nazwiska, imienia i adresu niezbyt ładnie (chcę być grzeczny) Wytykanie mu braków w wychowaniu przy własnym dyskusyjnym?
Przecież pisanie za plecami i to źle, objawem dobrego wychowania nie jest, przynajmniej według mnie.


mihumor czy jakiś okres kary za przewinienia serwisu możesz określić? (za Twoją wskazówką prześledziłem wskazany temat) i jedziesz po Gątarskim równo. I to po tym, który właśnie pokazał Ci dobrze wykonaną robotę, a serwis który paprał robotę zasługiwał tylko na uśmiech, chyba że coś mi umknęło?

Cobym nie był gołosłowny.
Cytuj:
W domku na ul. Halczyna, mała uliczka jednokierunkowa od Rydla (Bronowice)- szyld serwis narciarski i rowerowy. Facet bywa nieco irytujący ale zna się na robocie. Jak porównam narty zrobione przez niego a w Rowmixie to śmiać mi się chce - gośc zna sie na robocie a krawędzie przez niego ostrzone niewiele traca na grubości."



yugopolis napisał co napisał, na: http://www.skionline.pl/forum/showthrea ... rak%C3%B3w jest odpowiedź drugiej strony.
Od siebie mogę tylko dodać że Gątarski to troszkę znany jest, zdarza się że szkoli serwisantów między innymi dla dużych i znanych firm, np http://sitn.pl/wiadomosci/200900556,zap ... anach.html (stąd się znamy) On miałby robić naprawę wiązań?, trochę zdjęć z innych ma na stronie. Jeśli mu za to płacą to zapewne coś wie.
Oczywiste jest że nie miał ochoty brać na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności za sprzęt którego nie przyjął do naprawy, że ma do tego w swoim własnym serwisie prawo, posiada odpowiednią wiedzę, jest bezdyskusyjne przynajmniej dla mnie.
A ciśnie się jedno pytanie, dlaczego z pasztetami nie chodzicie do prawdziwych serwisów?
Jego strona i picassa (ogólnodostępna i serwisowa) jest pełna napraw których w większości serwisów się nie wykonuje. Z fotami i słowem pisanym nie sposób dyskutować.
A że niektórym nie wykonuje to już zupełnie inna historia, ja mu się nie dziwię zwłaszcza jeśli sobie Wasze i podobne teksty przeczytał. Nic właściwie nie zrobił a syf po nim leci.
Oczywiście mogę mu to forum wskazać jeśli ktoś sobie życzy i podyskutujecie merytorycznie.




Ostatnio zmieniony 14 lip 2012, 13:47 przez jasiu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 12 lip 2012, 22:34
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
tzw. "kultura" ;) powinna obowiązywać obie strony , zarówno klienta jak i Pana "fachowca" . Nawet super wiedza i umiejętności nie powinny być usprawiedliwieniem dla "buractwa" . Dla mnie ktoś ,kto pokazuje we wszelki możliwy sposób ,że jest mądrzejszy od innych jest po prostu takim "burakiem". Tyle na ten temat .
Ps
dodam , że nigdy nie miałem do czynienia z "Gontar-ski" więc nie jest to wycieczka pod ich adresem , ale raczej mój pogląd na tego typu historie




Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 12 lip 2012, 23:42
Offline

Rejestracja: 11 lip 2012, 14:10
Posty: 62
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Uważasz że strona internetowa ze zdjęciami, album obrazujący technologie napraw to buractwo? Gdyby nie takie publikacje duża część z nas nie miała by wogóle pojęcia że takie coś można.
Moim zdaniem yugopolis jest na etapie rozwoju dzieciaka który musi dostać co chce. Nie jest przygotowany na słowo nie i go nie rozumie. Pomimo tego że to głównie w jego interesie. Może jednak czasem trzeba pomyśleć dlaczego serwisant się nie podejmuje (akurat ten serwisant wie co mówi). Ja osobiście cenię sobie fachowców którzy potrafią się przyznać że czegoś nie umieją, nie mogą naprawić i swoją druciarnią nie pogłębiają destrukcji. Zawsze mogę sobie poszukać lepszego.

yugopolis jednak pewien styl prezentuje, ewidentnie kpi ze starszego a nawet udziela porad :mrgreen:
To chyba właśnie buractwo jest pierwszej wody

Cytuj:
poza tym brak kultury osobistej nigdy nie przełoży się na umiejętności, a tobie jednego i drugiego brakuje. Gontarski radze: nie zadzieraj z Góralami.


Nie może być tak że pod groźbą gnojenia w sieci klient będzie wymuszał na sprzedawcy, usługodawcy wszelkie nawet "najbardziej odjechane" swoje pomysły. A tak zdaje się jest w tym przypadku. Też prowadzę usługi i coś o tym wiem.
Serwis żyje z tego co wykona więc o sztucznych problemach mowy być nie może.
A swoją drogą wiesz co by było gdyby po "naprawie" u tego pieniacza coś się stało? kto miałby za to odpowiadać? zapewne serwis, bo się podjął, bo przecież wie co robi, bo przecież szkoli, bo wie czym to grozi, itd, itp. Znam takowych i mogę ich na przynajmniej dwu forach wskazać.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 14 lip 2012, 9:39
Offline

Rejestracja: 01 gru 2010, 19:57
Posty: 650
Obrazki: 17
Lokalizacja: Andrychów
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Dni na nartach: 3
jasiu pisze:
Uważasz że strona internetowa ze zdjęciami, album obrazujący technologie napraw to buractwo?........

absolutnie nie , zresztą jak mogłeś moją wypowiedź tak zrozumieć :o ? chwalić się uzyskanymi w sposób rzetelny certyfikatami , dyplomami to żaden obciach ani buractwo
chodzi mi o zwykłe standardy zachowań , które powinny obowiązywać obydwie strony , niezależnie od tego czy jesteśmy w serwisie narciarskim ,sklepie czy np . u lekarza .
A co do upierdliwych klientów ,z usługami też mam coś wspólnego , więc wiem jak działa na człowieka gość który jest mądrzejszy od wszystkich :evil: , po cholerę taki szuka pomocy u innych , skoro sam wie najlepiej jak coś zrobić/naprawić/spieprzyć :lol:
Z Gontarski , tak jak zaznaczyłem , nie mam żadnych doświadczeń więc absolutnie nic złego ( ani na razie też dobrego ;) ) nie mogę o nich napisać
pozdr





Za ten post autor aklim otrzymał podziękowania - 2 jasiu(14 lip 2012, 10:35), Raceman(14 lip 2012, 10:06)
Ocena:16.67%
 
Na górę
 Wyświetl profil Prywatny album  
 
 
 Tytuł: Re: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 14 lip 2012, 10:35
Offline

Rejestracja: 11 lip 2012, 14:10
Posty: 62
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
A jak należy to co napisałeś rozumieć?
Cytuj:
Nawet super wiedza i umiejętności nie powinny być usprawiedliwieniem dla "buractwa" . Dla mnie ktoś ,kto pokazuje we wszelki możliwy sposób ,że jest mądrzejszy od innych jest po prostu takim "burakiem". Tyle na ten temat .
Chyba nie napisałeś o yugopolis bo przynajmniej ja o wiedzę Go nie podejrzewam?

Jakby to powiedzieć, Gątarski uczestniczy od pewnego już czasu w nadawaniu certyfikatów, a posiadanych swoich nie pokazuje, nawet na swojej stronie. Może właśnie nie chce nikomu nic udowadniać posiadanym papierem a tylko dobrze zrobioną robotą.
Papier to właściwie się dostaje za pieniądze na szkoleniu, a czy potrafi się to zrobić o czym na szkoleniu była mowa i to dobrze? to już zupełnie inna sprawa. Sam Michumor coś o jakości pracy konkurencji i jego napisał (cytowałem)
Przeorałem część bogatego dorobku w sieci, (za wskazówką samego autora zresztą) poszukując o co chodzi i właściwie tylko jedno pytanie się nasuwa, ile lat mają tacy krytykanci, gwiazdy forów?(mnie to wygląda na dziecinadę, nie dostał czego żąda to do kałuży się położy :D tu troszkę starszy to metody inne, ale chyba z długimi spodniami słabo licujące ;) )
Gość ma obowiązek wszystkie wasze zachcianki spełniać? Chciałeś kupić koła (jeśli dobrze doczytałem) gość nie posiadał, to obraza majestatu, nie chciało się przejść na drugą stronę ulicy i kupić. Nie było by tematu i podziękowań? :D

I właściwie czego spodziewają się krytycznie wypowiadający się od serwisanta który wprowadza nowe u nas i najnowsze (światowe) technologie/procedury między innymi bezpieczeństwa? że za 10 czy 20 pln będzie specjalnie dla nich druciarnię odwalał, ryzykując utratą wypracowanej latami pozycji na rynku, rezygnując tym samym z OC ubezpieczyciela (bo kto druciarnię zechce parasolem ochronnym objąć) A sprawa może w sądzie mieć finał, jeśli dojdzie do uszkodzenia ciała i co za 10, 20 pln?. Pomyślał któryś o tym zanim zaczął swoje mądrości wypisywać.
A jest jeszcze takie bezcenne coś jak etyka zawodowa. Który to termin zapewne żadnemu z nich nic nie mówi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nietypowe naprawy nart Gontar-ski Kraków
PostZamieszczono: 16 gru 2013, 11:28
Offline

Rejestracja: 16 gru 2013, 11:12
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Z autorem postu zgadzam się w 100 %. Parę lat temu potrzeba było mi zalepić dziurę w ślizgu snowboardu. Jednak Gontarski hukną na mnie z jakim sprzętem przyszedłem i po jakich stokach jak taką dziurę zrobiłem. Odwróciłem się na pięcie i wyszedłem stwierdzając że nie ma co z takim Gogusiem dyskutować. Zauważyłem że krakusy lubią robić otoczkę nad prostymi czynnościami a szczególnie nad usługami jakie wykonują. A naprawdę nie są to naprawy skomplikowane. Skończyło się na tym że samemu zalepiłem dziurę kofixem. I nie wypada jak wielu "fachowców" uważa że jest to czynność "skomplikowana" i trzeba do lepienia kofixem specjalisty. DO smarowania ślizgów tez nie trzeba żelazka holmenkol za 450 zł. Ale powtarzam bardzo dużo osób łyka jak młody pelikan żaby całą atmosferę panów serwisantów chodzących w fartuchach "TOKO" i płaci za "serwisowanie" nart na lato. Gdzie w takim przypadku wystarczy odkręcić 4 śruby. A pan Gontarski ? tak się składa że serwisy na Podhalu mają bekę z jego osoby. :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Przechowywanie nart.

Raceman

12

7449

04 gru 2014, 16:49

szybki233 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Ostrzałka do nart

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3 ]

michalk

30

11679

04 gru 2015, 15:02

milwis Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Trwałość nart.

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

filipski

29

8415

20 cze 2014, 14:50

Raceman Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Ostrzenie nart

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3 ]

staszek

37

5531

07 lut 2011, 21:34

boogie Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. SMAROWANIE nart i snowbordów

Raceman

2

1169

28 lis 2010, 22:45

Lolek Wyświetl najnowszy post

 


{ RELATED_TOPICS }
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

  stat4u

  Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Powered by phpBB © 2007 Group